Projelerimiz

Intersection

İnsanların ve sektörlerin ihtiyaç duyduğu yazılım ürünleri geleceğe sunmak için geliştirmeler yapıyoruz. 

Veri işlemesi, anlamlandırılması ve yazılım geliştirmesi üzerine Intersection sizlerle yakında buluşacak. Intersection makine öğrenmesi ile yatırım süreçlerine tamamen kendi karar veren ve işlem yapan dijital borsa asistanıdır.

MeryoMela

Geleceğin inşasında aktör olmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Moda e-ticaretinde denemiş ürün güveni arayan tüketici ile iade süreçleriyle başa çıkmaya çalışan satıcıyı bir araya getiriyor. Kullanımı telefon, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlarda hedefleyen MeryoMela artırılmış gerçeklik ve oyunlaştırma sunarak tüketici kişisel avatarını, 3D ürünleri, meta alanları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bu çözüm, satıcı-müşteri memnuniyetini ve satış verimliliğini arttırmak için önemli bir rol oynuyor. Ayrıca gereksiz operasyonlar ve kaynak tüketiminin önüne geçiyor.

Müvekkil

Toplum ve sektör eylemlerine fayda sağlayacak alanlar için mobil uygulama teknolojilerinin büyük etki yaratma potansiyeline odaklanıyoruz. 

Hukuk alanında dijital süreçlerin yaygınlaştırılması için geliştirilen MÜVEKKİL yakında kullanımda olacak. Müvekkil hukuki danışmanlık alanında toplum hukuki alt yapısını desteklemek için oluşturulmuş bir online platformdur. Hem mobil uygulama hem de web sitesi olarak erişilebilir olan platformumuz, her an ihtiyaç duyduğunuz hukuki yardıma erişmenizi sağlar. Üye olduğunuz anda, ihtiyaç duyduğunuz alandaki deneyimli avukatlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Müvek_transparent
carbonstop

CarbonStop

Devletlerin çözüm aradığı süreçlere odaklanarak, piyasaya standart üstü mobil/web ürün ve hizmeti sağlamak için hareket ediyoruz.

CarbonStop “İnteraktif İklim Asistanı” başlıca endikasyonlar için tasarlanmış web sitelerinin aksine, tüketicilere detaylı endikasyon yapmak için geliştirilmektedir. Bu sayede karbon ayak izinizi doğru ve uzun süre boyunca takip edebileceğiniz bir platform sunmaktadır. CarbonStop uygulaması, kullanıcılarına ayak izlerini  azaltmalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş tüketim önerileri sağlar. İklim krizi ve küresel ısınmaya karşı tüketicilerin karbon ayak izini azaltmak, kontrol altına almak değer ve faydasını hedefler. Elde ettiği verileri firmalara karbon dostu satış politikaları oluşturmak için anlamlandırır, mahali veri süreçlerini kurumlar için modelleyerek gelecek senaryoları yaratır.

 

ADRES

BİLİŞİM VADİSİ
Muallimköy Mah. Deniz Cd.
No: 143/5 41400 Gebze/KOCAELİ

CUMHURİYET TEKNOKENT
Kardeşler Cd.  No: 7/2 Merkez/SİVAS

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

© Copyright 2023 Acrobat Innovation Technology Inc.

Powered by Acrobat Soft 

Scroll to Top